NOMETNES 2019

Nometne-2017A.jpg

Hei, hei! 

Šovasar atkal tiekamies Stalbē!

Kā katru gadu piedāvājam zinātniski pētnieciskās nometnes zinātkāriem bērniem un jauniešiem.

Šī gada aktuālās tēmas, atbilstoši dalībnieku vecumam:

2.-3.klases absolventiem "Sengrieķu mīti" - iepazīsimies ar senās grieķijas mītiem, dieviem un citiem personāžiem, kas, starp citu, atrodami arī zvaigžņotajās debesīs. Studēsim, mākslosim, spēlēsim teātri sengrieķu stilā, piedalīsimies arī improvizētās olimpiskajās spēlēs. Majas darbs un cita aktuāla informācija (šobrīd nav pieejama - interesēties abfs@inbox.lv)

Norises laiks: 27.06.vakars - 07.07.pēcpusd. (10 diennaktis)

4.-5.klases absolventiem "Krāsa" - iepazīsimies ar krāsu no dažādiem skatu punktiem - no fizikas puses (kas tas ir, kāpēc mēs redzam to, ko redzam, un, vai iespējams to pašu redzēt arī citādi), no bioloģijas puses (kāpēc mēs vispār redzam, kāpēc un kā redzam krāsas, vai visi redz krāsas vienādi vai tomēr atšķirīgi), no praktiskā viedokļa (kā veidojas krāsas tipogrāfijā, printerī, ekrānos, kas tiem kopīgs un kas - atšķirigs, jauksim krāsas uz papīra, glāzēs un gaisā), no mākslinieciskā viedokļa (mēģinot krāsot, izkrāsot, radīt...) Majas darbs un cita aktuāla informācija  (šobrīd nav pieejama - interesēties abfs@inbox.lv)

Norises laiks: 11.07.vakars - 21.07.pēcpusd. (10 diennaktis)

6.-7.klases absolventiem "Līderis" - iepazīsim līdera īpašibas kopumā, sevī un citos, diskutēsim, uzstāsimies, iejutīsimies līdera ādā, iepazīsim pasaulē slavenu līderu dzīvesstāstus un veikumu. Lietosim prakstiski apgūtās zināšanas, būvējot savus transporta līdzekļus... Majas darbs un cita aktuāla informācija  (šobrīd nav pieejama - interesēties abfs@inbox.lv)

Norises laiks: 27.06.vakars - 07.07.pēcpusd. (10 diennaktis)

8.-9.klases absolventiem (aicināti arī 10., 11.klases absolventi) "Ko var pastāstīt ūdens?" - iepazīsim ūdens anomālijas, pētīsim ūdens ķīmiskās un bioloģiskās īpašības vietējo ūdenstilpju ūdeņos, kopīgi gatavosim visaptverošu ūdens projektu ar tēmām no visdažādākajām ūdens izpausmēm. Tas viss ar zinātniski pētniecisku ievirzi. Majas darbs un cita aktuāla informācija  (šobrīd nav pieejama - interesēties abfs@inbox.lv)

Norises laiks: 11.07.vakars - 21.07.pēcpusd. (10 diennaktis)

PIETEIKTIES nometnei var aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu , izvēloties atbilstošu vecuma grupu.

Uz tikšanos Stalbē!